65W  LA65NM130 19.5V 3.34A AC Adapter 7.4 * 5.0mm Compatible with dell Latitude 5400 5480 5490 5590 5290 E5470, 7480 7490 E7250 7290 Laptop Charger
Add to cart
Haven't You Forgotten Something?
Buy Now
Estimated delivery dates: May 19, 2026 - May 24, 2026
SKU: NDZ17111US Category:
Nanddiz
4.98
(924 Reviews)
Extra Features
  • Premium Quality
  • Secure Payments
  • Satisfaction Guarantee
  • Worldwide Shipping
  • Money Back Guarantee
100% Guaranteed Safe Checkout
Free Shipping
For all eligible orders T&C apply
Online Secure Payment
100% secure payment